@magicalroom_pl #magicalroom

Dołącz do nas

Czy prowadzisz profil poświęcony dzieciom, projektowaniu wnętrz, zakupom lub tematyce lifestyle? Czy z pasją dzielisz się swoimi odkryciami zakupowymi z obserwatorami i kochasz to, co robisz? Jeśli chcesz współpracować z nami i prezentować produkty MagicalRoom® swoim odbiorcom, otrzymując wybrane produkty za darmo, poszukujemy właśnie Ciebie!

Szukamy osób które:

  • Prowadzą swój profil (Instagram, Facebook, YouTube, TikTok) dłużej niż 6 miesięcy.

  • Piszą o dzieciach, projektowaniu wnętrz, zakupach lub tematyce lifestyle.

  • Potrafią tworzyć kreatywne i angażujące treści, atrakcyjne dla swoich odbiorców.

  • Regularnie publikują nowe treści.

Jak dołączyć krok po kroku:

1 - Wypełnij formularz

Napisz do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (na dole tej strony) lub na adres e-mail: info@magicalroom.pl, w wiadomości napisz kilka słów o sobie oraz podaj link do swojego profilu lub profili w social mediach. Jeśli jesteś nowym klientem - załóż konto w sklepie MagicalRoom®. Konto będzie Ci potrzebne do zamówienia darmowych produktów z naszego sklepu.

2 - Poczekaj na weryfikację

Potrzebujemy kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia. Jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo. Podczas weryfikacji zgłoszeń, bierzemy pod uwagę jakość postów i zdjęć, zasięgi, zaangażowanie, a także wiarygodność profilu i jego obserwatorów.

3 - Otrzymasz kartę prezentową i kod rabatowy

Po akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz kartę prezentową, która zostanie przypisana do Twojego konta w sklepie MagicalRoom®. Kartę z przypisanym saldem wykorzystasz do bezpłatnych zakupów nowości w naszym sklepie (do wysokości salda karty prezentowej). Otrzymasz również kod rabatowy dla obserwujących Cię osób.

4 - Publikacja

Wykorzystaj nasze produkty w swoich aranżacjach i podziel się nimi ze swoimi obserwatorami. Umieść min. 4 publikacje z produktami MagicalRoom®. Jeśli prowadzisz konto wyłącznie na Instagramie, wykorzystaj produkty MagicalRoom® w min. 3 postach i 2 rolkach. Materiały opublikuj w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktów. Dodane posty muszą być widoczne przez min. 6 miesięcy. Pod każdym opublikowanym materiałem dodaj otrzymany kod rabatowy.

5 - Oznacz nas

W postach zamieść bezpośredni link do produktów w sklepie magicalroom.pl, w social mediach oznacz profil @magicalroom_pl i użyj hasztagu #magicalroom.

Zgodnie z rekomendacjami wydanymi przez Prezesa UOKiK, bardzo ważne jest również oznaczenie posta jako materiał sponsorowany. Nie zapomnij więc, aby w pierwszej części treści publikacji, zamieścić odpowiednie oznaczenie np. #reklama.

Wysyłając swoje zgłoszenie oraz publikując materiały z produktami marki MagicalRoom® w swoich social mediach, wyrażasz zgodę na przekazanie firmie AGMPOL Agnieszka Kamińska (ul. Przejazdowa 11, 51-167 Wrocław) praw do bezterminowej oraz bezpłatnej publikacji Twoich zdjęć, filmów i Twojego wizerunku (zdjęcia i filmy z produktami marki MagicalRoom®) we wszystkich kanałach marketingowych marki MagicalRoom® oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie. Oświadczasz, że masz pełne prawa do publikowanych materiałów wykorzystujących produkty marki MagicalRoom® oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie..

Masz pytania, napisz do nas: info@magicalroom.pl

Najczęściej zadawane pytania

Kto może się zgłosić?

Zapraszamy osoby, które tworzą treści internetowe o tematyce poświęconej dzieciom, projektowaniu wnętrz, zakupom lub tematyce lifestyle. Warunkiem koniecznym jest prowadzenie konta social media dłużej niż 6 miesięcy. Zgłoszenia są weryfikowane pod kątem jakości publikacji, zasięgów, wiarygodności profilu oraz zaangażowania.

Co zyskujesz?

Otrzymujesz od nas kartę podarunkową na zakupy, który możesz zrealizować w sklepie magicalroom.pl. Wybierasz produkty, które potem wykorzystasz w swoich aranżacjach i publikacjach. Otrzymasz również kod rabatowy dla obserwujących Cię osób. Wybrane zdjęcia opublikowane w social mediach i prawidłowo otagowane, mogą się dodatkowo znaleźć na stronach MagicalRoom®.

Formularz zgłoszeniowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest AGMPOL Agnieszka Kamińska (ul. Przejazdowa 11, 51-167 Wrocław), kontakt: info@magicalroom.pl . Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, działań marketingowych (jeżeli wyrazisz na to zgodę) oraz obrony i dochodzenia ewentualnych roszczeń. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce prywatności i plików cookie