Dołącz do #magicalroombloggers

Prowadzisz bloga, kanał na YouTube, konto na Instagramie, Facebooku lub TikToku? Twoi obserwatorzy lubią oglądać Twoje odkrycia i metamorfozy, a Ty kochasz to co robisz? Jeżeli chcesz wspólnie z nami zaprezentować swoim obserwatorom produkty MagicalRoom® i za darmo otrzymać wybrane przez siebie produkty, szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy osób, które:

Prowadzą swój profil dłużej niż 12 miesięcy.
Profil pasuje do produktów MagicalRoom®.
Dbają o profil oraz regularnie go aktualizują.

Jak dołączyć krok po kroku:

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (na dole strony)

Wypełnij formularz i podaj w nim link do swojego profilu w social media. Napisz również kilka słów o sobie oraz jaki masz pomysł na zaprezentowanie swoim obserwatorom produktów MagicalRoom®.

Załóż konto w sklepie magicalroom.pl - konto będzie Ci potrzebne do zamówienia darmowych produktów z naszego sklepu.

2. Poczekaj na weryfikację

Daj nam kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia. Jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Podczas weryfikacji zgłoszeń, bierzemy pod uwagę ilość oraz jakość postów i zdjęć, zaangażowanie w prowadzenie konta w social media, a także wiarygodność profilu.

3. Otrzymasz kupon zakupowy

Po akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz kupon zakupowy, który zostanie przypisany do Twojego konta w sklepie magicalroom.pl.

4. Opublikuj post

Wykorzystaj nasze dekoracje w swoich metamorfozach i podziel się nimi ze swoimi obserwatorami w social media. Jeśli prowadzisz konto wyłącznie na Instagramie, wykorzystaj produkty MagicalRoom® w minimum 3 postach oraz 2 Instastories. Opublikuj posty w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktów.

5. Oznacz nas w poście

W postach zamieść bezpośredni link do produktów MagicalRoom®, w social media oznacz profil @magicalroom_pl i użyj hasztagu #magicalroom

Zgodnie z rekomendacjami wydanymi przez Prezesa UOKiK, bardzo ważne jest również oznaczenie posta jako materiał sponsorowany. Nie zapomnij więc, aby w pierwszej części treści publikacji, zamieścić odpowiednie oznaczenie np. #reklama

6. Zgłoś publikację

W ciągu 3 dni od publikacji ostatniego posta w social media, daj nam znać o publikacji wraz z linkami, pisząc na adres e-mail: bllogers@magicalroom.pl

Formularz zgłoszeniowy

Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie właścicielowi marki MagicalRoom® - firmie AGMPOL Agnieszka Kamińska (ul. Przejazdowa 11, 51-167 Wrocław) praw do publikacji Twoich zdjęć i Twojego wizerunku we wszystkich kanałach marketingowych MagicalRoom® oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest AGMPOL Agnieszka Kamińska (ul. Przejazdowa 11, 51-167 Wrocław), kontakt: info@magicalroom.pl . Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, działań marketingowych (jeżeli wyrazisz na to zgodę) oraz obrony i dochodzenia ewentualnych roszczeń. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce prywatności i plików cookie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Masz pytania?

Napisz do nas na adres e-mail: bloggers@magicalroom.pl

Najczęściej zadawane pytania

Program #magicalroombloggers to forma współpracy z twórcami internetowymi którzy chcą pokazać swoim obserwatorom produkty MagicalRoom®.

Tak, możesz zgłosić się do programu #magicalroombloggers

Zasady udziału w programie zostały opisane na stronie #magicalroombloggers