Dołącz do #magicalroombloggers

Prowadzisz bloga, kanał na YouTube, konto na Instagramie, Facebooku lub TikToku? Twoi obserwatorzy lubią oglądać Twoje odkrycia i metamorfozy, a Ty kochasz to co robisz? Jeżeli chcesz wspólnie z nami zaprezentować swoim obserwatorom produkty MagicalRoom® i za darmo otrzymać wybrane przez siebie produkty, szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy osób, które:

Prowadzą swój profil dłużej niż 12 miesięcy.
Profil pasuje do produktów MagicalRoom®.
Dbają o profil oraz regularnie go aktualizują.

Jak dołączyć krok po kroku:

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (na dole strony)

Wypełnij formularz i podaj w nim link do swojego profilu w social media. Napisz również kilka słów o sobie oraz jaki masz pomysł na zaprezentowanie swoim obserwatorom produktów MagicalRoom®.

Załóż konto w sklepie magicalroom.pl - konto będzie Ci potrzebne do zamówienia darmowych produktów z naszego sklepu.

2. Poczekaj na weryfikację

Daj nam kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia. Jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Podczas weryfikacji zgłoszeń, bierzemy pod uwagę ilość oraz jakość postów i zdjęć, zaangażowanie w prowadzenie konta w social media, a także wiarygodność profilu.

3. Otrzymasz kupon zakupowy

Po akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz kupon zakupowy, który zostanie przypisany do Twojego konta w sklepie magicalroom.pl.

4. Opublikuj post

Wykorzystaj nasze dekoracje w swoich metamorfozach i podziel się nimi ze swoimi obserwatorami w social media. Jeśli prowadzisz konto wyłącznie na Instagramie, wykorzystaj produkty MagicalRoom® w minimum 3 postach oraz 2 Instastories. Opublikuj posty w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktów.

5. Oznacz nas w poście

W postach zamieść bezpośredni link do produktów MagicalRoom®, w social media oznacz profil @magicalroom_pl i użyj hasztagu #magicalroom

Zgodnie z rekomendacjami wydanymi przez Prezesa UOKiK, bardzo ważne jest również oznaczenie posta jako materiał sponsorowany. Nie zapomnij więc, aby w pierwszej części treści publikacji, zamieścić odpowiednie oznaczenie np. #reklama

6. Zgłoś publikację

W ciągu 3 dni od publikacji ostatniego posta w social media, daj nam znać o publikacji wraz z linkami, pisząc na adres e-mail: bllogers@magicalroom.pl

Formularz zgłoszeniowy

Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie właścicielowi marki MagicalRoom® - firmie AGMPOL Agnieszka Kamińska (ul. Przejazdowa 11, 51-167 Wrocław) praw do publikacji Twoich zdjęć i Twojego wizerunku we wszystkich kanałach marketingowych MagicalRoom® oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie.

The administrator of your personal data is AGMPOL Agnieszka Kamińska (ul. Przejazdowa 11, 51-167 Wrocław), contact: info@magicalroom.pl. Your personal data will be processed for the purpose of handling your inquiry, marketing activities (if you give your consent) as well as defending and pursuing possible claims. Detailed information on the processing of your personal data, including your rights, can be found in Privacy and cookie policy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Masz pytania?

Napisz do nas na adres e-mail: bloggers@magicalroom.pl

Najczęściej zadawane pytania

Program #magicalroombloggers to forma współpracy z twórcami internetowymi którzy chcą pokazać swoim obserwatorom produkty MagicalRoom®.

Tak, możesz zgłosić się do programu #magicalroombloggers

Zasady udziału w programie zostały opisane na stronie #magicalroombloggers